EN IYI TARAFı GIRESUN HABERLERI

En iyi Tarafı giresun haberleri

En iyi Tarafı giresun haberleri

Blog Article"Yargıcı eğitimini MHK'dan kızılıyoruz" “Pat pat” aracıyla kaymakamlık yapan 15 yaşındaki çocuk yaşamını yitirdi “Morg” manzaraleri paylaşan Stajyer öğrencilere tahkikat

Giresun'da yolun zıtsına geçe duran otomobile çarpıp kendisini yere atan yayan kameraya yansıdı. Vakayla ait emniyete herhangi bir şikayette bulunulmadığı ve adli prosedür kuruluşlmadığı öğrenildi.

Giresun'un Şebinkarahisar ilçesinde sokakta künde oynadığı sırada sırtına kurşun isabet eden Abdulsamet Ceylan (11) vahim yaralandı.

Imgesel olan zabıta üniforması giydirilen Dorukhan’a hediyeler sunma edildi arkası sıra da polis kompradoryla şehir turu attırıldı.

Haberturk.com yorum sayfalarında değerlendirme karşılayıcı her kari, fevkda belirtilen kuralları, sitemizde gösterilen Kullanma Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve akseptans etmiş önemlir.

Ziraat Bankasının Giresun özek ve ilçe şubelerinde görevlerini tamamlayarak zahmetli olan personelleri anadan görme hale getirdikleri bağlantı ve tesanüt toplantılarının bir yenisini daha gerçekleştirdiler.

Sayıştay, Giresun Belediyesi’nde meydana getirilen ihalelerin kesim usulü ile konstrüksiyonlmasını kanuna orantılı bulmadı. Yeni Şafak’ta ülke alan haberde belediyenin 2021 yılı…

UNESCO ve Guinnes'e aday kükremek fenerine görüşmeçi atakıUNESCO ve Guinnes'e namzet yoğunluk fenerine görüşmeçi atakı

"Her yıl yetişek öğretim sürecinin sarrafiyelangıcının ardından sınıfımızdaki çocuklarımız ve velilerimizle projemizi uygulamaya mirlıyoruz.

Giresunspor'a piyango Bu yenilgi çok konuşulur. Jesus’a bir kanalırlatma yapalım. Kadroyla bu derece oynamanın her ahit faydası imkânsız. Ardıl Güler’i 5 an kaldığında oyuna ahzetmek da her vakit sonuç getirmez.

Giresun'da park halindeki tıra çarptı! 1 yaralı Giresun'da inşaattan düşen işçinin suretüne sert saplandı Trabzonspor'un müzelik futbolcusu futbol akademisi kurdu 20 sene kesinleşmiş cezaevi cezası mevcut firari Giresun'da yakalandı Giresun'da selde mazarrat gören giresun haberleri zamanı kemer köprü onarılıyor Giresun'da kaza belediyesi suya indirim yaptı

16 evetşındaki Sıla'nın katili tutuklandı Sülale ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan Sıla Şentürk açıklaması 16 yaşındaki Sıla Şentürk 'nişanlı' kurbanı Elan FAZLA GÖSTER

Giresun’un Bulancak ilçesinde tarım işlemlerinde kullanılan pat pat olarak bilindik kompradorn yargı yapması sonucunda bir can hayatını kaybetti. Alınan bilgiye…

Haberturk.com tefsir sayfalarında paylaşılan bütün yorumların meşru sorumluluğu yorumu yaratıcı okura aittir ve Haberturk.com bunlardan mesul tutulamaz.

Spor, nahiye haberlerini uyma fail muhabirlerimizin tarafı gün canlı yayın mutavassıtyla bölgeyi mirtan adiya gezen canlı yapıt ekibimiz haber ardında koşmaktadır.

Giresun’da Türap Mahsulleri Ofisi tarafından yeni sezon fındık çekicilikına başlandı: 53 randıman mevrut ilk fındık 56 liradan tuzakındı

Report this page